Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

Polpharma

Firma Discover Team (jako marka Discover Strategy) przygotowała i przeprowadziła w tym roku cztery szkolenia „Lider Myślący Strategicznie” dla menedżerów naszej firmy. Zostały one bardzo wysoko ocenione i średnia w obszarach “struktura i treść szkolenia” oraz “prezentacja trenerów” wynosiła powyżej 5,5 (w skali do 6).

Uczestnicy określali formę szkolenia jako: dynamiczną, niestandardową, interaktywną. Pozostałe cechy charakteryzujące szkolenie, które wymieniali uczestnicy:

  • „umiejętność strategicznego myślenia pozwala na utrzymanie ciągłej uwagi i dostarcza narzędzi dzięki, którym menedżer, może uporządkować złożoną i chaotyczną rzeczywistość”;
  • „metoda szkolenia będąca spójnym połączeniem gry strategicznej, wykładów i ćwiczeń”;
  • „przydatność i możliwość zastosowania wiedzy ze szkolenia w zakresie strategii działania w organizacji zarówno na jej szczycie jak i na średnich szczeblach”;
  • „wiedza o strategicznym myśleniu była przekazana w taki sposób, że trudne zagadnienia były w pełni zrozumiałe”.

Uczestnicy podkreślali, że odkryli podczas szkolenia jak pomocna i niezbędna jest kompetencja strategicznego myślenia w podejmowaniu złożonych decyzji.

Polecam Discover Strategy jako profesjonalnego i zaangażowanego partnera w prowadzeniu tego typu szkoleń.

Justyna Jedlińska-Molenda

Kierownik ds. Rozwoju Pracowników i Szkoleń


JTI Polska Sp. z o.o.

JTI Polska

Niedawno miałem okazję uczestniczyć w szkoleniu „Lider myślący strategicznie”, którego formuła i przebieg całkowicie mnie zaskoczyły. Otóż zamiast typowej formuły wykładu, której się spodziewałem, na miejscu zastałem arcyciekawą drużynową rozgrywkę. Gra wyzwoliła we mnie i w pozostałych uczestnikach sporo emocji i rozgrzała nasze umysły. Na przemian układaliśmy strategie podboju nowych lądów i prześcignięcia rywali pod względem ekonomicznym lub militarnym. Tak bardzo się zaangażowaliśmy, że nawet nie zauważyliśmy, iż… w ten sposób efektywnie uczymy się myślenia strategicznego!

Ten warsztat był naprawdę arcyciekawy. Nigdy wcześniej nie miałem okazji uczestniczyć w programie szkoleniowym podczas którego uczestnicy byliby zainteresowani tym by wydłużyć czas jego trwania lub przyspieszyć program zaplanowany na kolejny dzień. Gra była tak wciągająca, że osobiście żal było mi ją zakończyć. Szczęśliwie prowadzący to szkolenie zespół Discover Strategy upewnił mnie, iż są jeszcze inne, dużo ciekawsze gry w ich arsenale, na bazie których mogę zdobyć kolejne umiejętności.

Na koniec szczególnie chcę pochwalić merytoryczne przygotowanie tego szkolenia. Oprócz bowiem opisanej powyżej emocjonującej gry, na miejscu mieliśmy cały czas do dyspozycji wysoce kompetentny zespół ekspertów, który pomagał nam właściwie zorganizować nasz proces decyzyjny – tak by nasze działania były jak najlepiej przemyślane i wyczerpywały komplet możliwości, jakie dawała bieżąca sytuacja na „polu bitwy”.

Bogusław Milka

Group Brand Manager – Strategy & Brand Marketing


AstraZeneca Pharma Poland Sp. z o.o.

AstraZeneca

Szkolenie Lider Myślący Strategicznie przeprowadzone dla naszej firmy przez Discover Strategy przerosło nasze oczekiwania. Zarówno w sposobie realizacji, jak i w efektach szkolenia.

Dostarczona wiedza teoretyczna z zakresu strategii pozwoliła zrozumieć istotę strategii działania. Uzupełnił ją warsztat praktyczny dostarczający narzędzia analityczne służące do tworzenia strategii i umiejętności korzystania z nich.

Bazą i największym atutem szkolenia jest wysokiej klasy, absolutnie niepowtarzalna gra strategiczna “Thinking on the edge”. Ta gra, dzięki swojej perfekcyjnie przemyślanej konstrukcji dostarcza uczestnikom praktycznych umiejętności strategicznego myślenia. A przy tym angażuje ich w całości w strategiczne myślenie i działanie doprowadzając do odkrywania zupełnie nowych możliwości rozwiązań i zachęcając do korzystania z nich.

Kluczem szkolenia była niezwykła atmosfera współpracy z firmą, zarówno w czasie przygotowania szkolenia, jak również w trakcie jego realizacji. Wszyscy jesteśmy pod wrażeniem pełnego zaangażowania i profesjonalizmu trenerów, ich energii i zaangażowania.

Po szkoleniu uczestnicy przysyłali informacje o zmianach, jakie dzięki doświadczeniu i wiedzy wprowadzają do swojej pracy.

Szkolenie Lider Myślący Strategicznie jest wyjątkowe, bo pozwala na bezpośrednie przełożenie tej wiedzy ze szkolenia na biznes. Gorąco polecam to szkolenie.

Ewa Ciuhak

Kierownik ds. Szkoleń


Bank Gospodarki Żywnościowej S.A.

Bank BGŻ

Z przyjemnością rekomenduję Discover Strategy (marka firmy Discover Team) jako profesjonalnego partnera w realizacji programów rozwojowych.

Bank BGŻ SA współpracuje z powodzeniem z Discover Strategy przy organizacji szkolenia „MYŚLENIE STRATEGICZNE”. W ramach współpracy wspólnie realizowaliśmy szkolenie dla kadry zarządzającej sprzedażą MSP i Mikro. W ramach tego projektu dedykowanego kadrze menedżerskiej, koordynatorom oraz pracownikom Banku przeprowadzony był warsztat, który miał na celu doskonalenie umiejętności myślenia strategicznego. Wyniki warsztatu był zaskakujące. Obserwując zachowania uczestników można wyłonić naturalnych przywódców oraz osoby wspierające realizacje celów. Dodatkowo warsztat dostarcza niezwykłych wrażeń, pokazuje jak przyjęte podczas warsztatów zasady rywalizacji i współpracy są rzeczywiście realizowane. Dla obserwatora może dostarczyć niezwykle ciekawej wiedzy o uczestnikach warsztatów, zaś samym uczestnikom niezwykłych doznań, sprawdzenia własnych mocnych stron, odkrycie słabości oraz udziału w niezwykle wciągającej zabawie.

Rozumienie naszych potrzeb, bardzo dobra znajomość zagadnień będących przedmiotem wdrażanych rozwiązań oraz profesjonalizm w projektowaniu i realizowaniu warsztatu były gwarantem osiągnięcia założonych celów biznesowych. Wysoko oceniam również wartość merytoryczną zaproponowanych rozwiązań i pracujących z nami konsultantów i trenerów.

Polecam Discover Strategy jako godnego zaufania partnera.

Agnieszka Jackiewicz-Zatyka

Dyrektor Departamentu Zarządzania Sprzedażą MSP i Mikro