SPRAWDZIAN Z MYŚLENIA STRATEGICZNEGO

Gra szkoleniowa
NA KRAWĘDZI

Nasza gra szkoleniowa to laboratorium myślenia strategicznego, umożliwiające natychmiastowe zweryfikowanie teorii i wiedzy przekazywanej podczas szkolenia.

Wygrywają Ci, którzy szybko reagują na zmieniające się warunki, patrzą uważnie i nie boją się wyzwań.
Opinia uczestnika na temat gry

POZNAJ GRĘ

OPIS GRY SZKOLENIOWEJ

Gra NA KRAWĘDZI to laboratorium myślenia strategicznego, w warunkach turbulencji i ciągle zmieniającej się sytuacji. Wymaga ona mądrości i rozpoznania, kiedy warto rywalizować, a kiedy opłaca się budować zaufanie prowadzące do współpracy.

Podczas narad uczestnicy korzystają z narzędzi strategicznych zaprezentowanych podczas wykładów. Tworzą strategię, którą testują podczas kolejnej części gry.

Ta gra szkoleniowa jest prowadzona w oparciu o duże ekrany dotykowe, tablety i rzutnik. Dzięki temu gracze na bieżąco mają dostęp do wielu statystyk i danych, które pozwalają na dokonywanie analiz, ułatwiających dostosowywanie strategii do bieżących warunków.

Gry szkoleniowe

ZOBACZ, JAK WYGLĄDA
NASZA GRA SZKOLENIOWA

FILM

Kluczowe informacje

Podstawowe założenia DO GRY SZKOLENIOWEJ

Zespoły

Uczestnicy zostaną podzieleni na 5 zespołów, każdy od 2 do 4 osób. Jeżeli uczestników jest więcej, możemy utworzyć kolejną, osobną rozgrywkę.

Współpraca i rywalizacja

Współpraca to istotny element gry, który często decyduje o wygranej. W grze nie trzeba rywalizować ze wszystkimi, co bardzo wzbogaca rozgrywkę.

Rozgrywka na sali

Gra szkoleniowa jest przeprowadzana w jednej sali, gdzie spotykają się wszystkie zespoły. Do gry wykorzystujemy duży ekran dotykowy oraz tablety.

Rozgrywka online

Gra jest dostępna w wersji online, dzięki czemu może być przeprowadzana dla zespołów rozproszonych w dowolnych lokalizacjach.

GRA SZKOLENIOWA
NA KRAWĘDZI

OPINIA

Niedawno miałem okazję uczestniczyć w szkoleniu „Lider myślący strategicznie”, którego formuła i przebieg całkowicie mnie zaskoczyły. Otóż zamiast typowej formuły wykładu, której się spodziewałem, na miejscu zastałem arcyciekawą drużynową rozgrywkę.
Gra wyzwoliła we mnie i w pozostałych uczestnikach sporo emocji i rozgrzała nasze umysły. (..) Ten warsztat był naprawdę arcyciekawy. Nigdy wcześniej nie miałem okazji uczestniczyć w programie szkoleniowym podczas którego uczestnicy byliby zainteresowani tym by wydłużyć czas jego trwania lub przyspieszyć program zaplanowany na kolejny dzień.
Gra była tak wciągająca, że osobiście żal było mi ją zakończyć. (..)
Bogusław Milka
Group Brand Manager – Strategy & Brand Marketing

Chętnie usłyszymy,
w czym możemy Ci pomóc.