Team building uwielbiany przez uczestników

Gra Strategia

Poprawa relacji w zespole, wzmocnienie więzi wśród uczestników, a do tego dobra zabawa - to wszystko zapewnia Gra Strategia. Różnorodność działań i niepewność do końca "kto wygra?", powoduje emocje na najwyższym poziomie! Wspomnienie tej gry pozostanie wspólnym doświadczeniem jednoczącym uczestników.

POZNAJ GRĘ STRATEGIA

OPIS GRY STRATEGICZNEJ

Gra Strategia to świetna zabawa, która jednocześnie daje niesamowite pole do przećwiczenia umiejętności związanych z budowaniem współpracy w zespole i poprawą komunikacji.
W grze panuje klimat mobilizacji i dynamicznego działania.

Podczas gry „Strategia”, każdy zespół kieruje firmą i nieustannie projektuje jej rozwój. Jest to jednak gra, a nie symulacja i dlatego zasady są proste i łatwe do zrozumienia przez uczestników. Na planszy zespoły rozbudowują swoje rynki, budują fabryki, prowadzą działania marketingowe. Wszystkie te działania, zazębiają się z działaniami innych zespołów, co powoduje, że każdy zespół ciągle musi dostosowywać swoje decyzje do bieżącej sytuacji na planszy.

Do prowadzenia gry na planszy, potrzebne są zasoby, które zespoły zdobywają wykonując najróżniejsze zadania.

Gra jest skonstruowana systemowo i wszystkie jej elementy wzajemnie oddziałują na siebie. Dlatego, aby wygrać w tej grze, potrzeba:
•    Perfekcyjnego wykonywania zadań i projektów
•    Myślenia i analizowania
•    Koordynowania komunikacji na różnych poziomach
•    Przewidywania możliwych scenariuszy rozwoju sytuacji

 
Gra może trwać od 4,5 do 8 godzin i składa się z kilku części, przedzielonych naradami.

Na zakończenie gry cały proces jest podsumowany i wyciągane są wnioski do wykorzystania w codziennej pracy.

0

LAT

Od takiego czasu, prowadzimy grę Strategia. Jest to nasza autorska gra, co pozwala nam ją odpowiednio modyfikować, jeśli pojawią się jakieś specjalne potrzeby konkretnego klienta.

0

UCZESTNIKÓW

Przez te wszystkie lata prowadziliśmy grę Strategia dla zespołów liczących od 18 do 300 uczestników. Jedna gra, może być przeprowadzona dla maksymalnie 60 osób, ale multiplikując ją, można grać znacznie większymi zespołami.

0

ZADAŃ

Podczas gry uczestnicy mogą sami decydować jakie zadania chcą wykonywać. Duża pula dostępnych zadań powoduje, że każdy zespół znajdzie coś dla siebie.

ZOBACZ, JAK WYGLĄDA GRA

FILM

GRA STRATEGIA

OPINIA

Gra jest dopracowana w najmniejszym szczególe, jest niezwykle dynamiczna i inteligentnie zorganizowana. Najlepszą rekomendacją „Strategii” jest fakt, że uczestnicy rozmawiają o niej jeszcze przez długie tygodnie.
Sylwia Halicka
HR Business Partner

Chętnie usłyszymy,
w czym możemy Ci pomóc.