Firma Discover Strategy przygotowała i przeprowadziła w tym roku cztery szkolenia „Lider Myślący Strategicznie” dla menedżerów naszej firmy.
Zostały one bardzo wysoko ocenione i średnia w obszarach "struktura i treść szkolenia" oraz "prezentacja trenerów" wynosiła powyżej 5,5 (w skali do 6).
Uczestnicy określali formę szkolenia jako: dynamiczną, niestandardową, interaktywną.

Justyna Jedlińska-Molenda - Kierownik ds. Rozwoju Pracowników i Szkoleń - Polpharma S.A.

Discover Strategy

O nas

W 1995 założyliśmy rodzinną firmę Discover Team. Prowadziliśmy szkolenia dotyczące zarządzania zespołami, a także team buildingi. W oparciu o teorię dr. Mereditha Belbina (posiadamy licencję Belbin Associates) zaczęliśmy tworzyć gry edukacyjne rozwijające kompetencje zarządzania zespołem. Gry stały się naszą kluczową metodą w prowadzeniu szkoleń. Dawały one uczestnikom możliwości do eksperymentowania i diagnozowania umiejętności zespołowych. Ok. 2000 roku, stworzyliśmy grę „Strategia”. Stała się ona punktem wyjścia nowego kierunku rozwoju w obszarze szkoleń. Zajęliśmy się wtedy kompetencjami strategicznymi. Szukając ciekawej, przekonującej inspiracji teoretycznej w tym obszarze trafiliśmy na wyjątkowe podejście do strategii, opracowane przez Richarda Rumelta i przedstawione w książce: „Dobra strategia, Zła strategia”. Równocześnie, aby działać zgodnie z wypracowaną już przez nas metodologią, stworzyliśmy nowatorską grę „NA KRAWĘDZI”. Podstawowym założeniem w trakcie jej tworzenia było, aby była adekwatna do wymagającego poziomu teoretycznego szkolenia. Zgodnie z duchem czasów rozgrywana jest ona na dużych ekranach dotykowych przy użyciu tabletów. Opracowaliśmy ją również w wersji online. Szkolenia strategiczne prowadzimy dla biznesu, administracji państwowej oraz studentów kierunków MBA (w tym: MBA SGH, MBA INE PAN oraz MBA UM w Lublinie).

Nasz zespół

Budując zespół trenerów jest dla nas najważniejsze, żeby były to osoby, które lubią innych ludzi. Wesołe, ciekawe świata, ale też kompetentne w poruszanych tematach. Poniżej przedstawiamy sylwetki kluczowych osób z naszego zespołu.

Osób współpracujących z nami jest jednak więcej, dzięki czemu organizujemy spotkania nawet dla 300 uczestników.

Nasi klienci

Firmy z którymi dotychczas pracowaliśmy.